Zwroty

POUCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY

Jako Konsument (towar nabywasz w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą lub zawodową) masz prawo do odstąpienia od Umowy bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Formularz odstąpienia od umowy znajdziesz TUTAJ.

Termin do odstąpienia od Umowy wygasa w ciągu 14 dni od dnia, w którym:

  • Odebrano zamówienie
  • Osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Ciebie weszła w posiadanie produktu

Kiedy i jak nastąpi zwrot środków?

W przypadku, gdy odstąpisz od Umowy, nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o tym fakcie zwracamy Ci otrzymaną płatność oraz koszt dostawy produktu. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu tych samych sposobów płatności, jakie zostały przez Ciebie użyte w pierwotnej transakcji, chyba, że zamówienie zostało przez Ciebie opłacone przy odbiorze przesyłki za pobraniem – prosimy o podanie numeru rachunku.

Możemy wstrzymać się z wykonaniem zwrotu do momentu otrzymania produktu lub czasu dostarczenia nam dowodu jej odesłania, w zależności, które zdarzenie nastąpi wcześniej.

Gdzie przekazać zwracany produkt?

Zwracany produkt należy odesłać na adres:

EMKA Małgorzata Karpińska

ul. Stadionowa 4

95-030 Rzgów

Prosimy, aby zwracany towar był odpowiednio zabezpieczony, tak, by nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu.
Informujemy, że sklep internetowy www.milena-skarpety.pl nie przyjmuje przesyłek wysłanych za pobraniem.

Twoje terminy i koszty

Zwrotu produktu należy dokonać w ciągu 14 dni od momentu zgłoszenia nam decyzji o odstąpieniu od Umowy. Termin zostaje zachowany jeśli przesyłka trafi do nas przed upływem terminu 14 dni. Ponosisz koszt odesłania zwracanego produktu do magazynu.